Spodenki

Jakie spodenki dla faceta kupić na sezon letni

Moda dla facetów jest bardzo bezkompromisowa. Każdy facet, prawie jak jak każda facetka, musi dobrać ją do uroczystości, ludzi, z którymi się spotka, temperatury za oknem, swojego wieku oraz teraz panujących stylizacji. Nie jest to łatwe wydarzenie i nie każdy facet umie podołac temu. Ten najodważniejszy poszuka profesjonalnego witreatora, a ten bardzo niewybredny na własną rękę będzie obchodził sklepy z męska odzieżą szukając indywidualnego odpowiedniego kroju. Niemałym problemem dla panów jest dobieranie sezonowych strojów. Tu muszą być bowiem bardzo ostrożni, bowiem wybrane, niezbyt udanej stylizacji nie ukryją pod płaszczem. Ważny kłopot męskiej części ludzkości sprawia odpowiedź na pytania: Czy wypada im założyć szorty i jakie spodenki dopasować?
Jacy faceci mogą zakładać szorty?

Męskie, niedługie spodenki może kupić sobie każdy kawaler. Musi jednak pamiętać, żeby dobrze dopasować je do uroczystości, miejsca, w które się udaje oraz osób, z którymi się zobaczy. Inne bowiem nałoży na na molo, a inne do na piwo na imprezę z kumplami. Wiek faceta nie jest najważniejszy. Nie jest ważne czy mężczyzna ma lat 25 czy 45. Dobrze dopasowane shorty dadzą mu tylko uroku. Musi on mimo to zwrócić uwagę na jego nogi. Mężczyźni z uwypuklonymi żylakami na łydkach powinni bowiem odpuścić sobie szorty, ze względu na ryzyko powikłań. Mocne słońce nie jest bowiem zalecane przy tej chorobie.
Shorty męskie w życiu codziennym i w zależności od okazji kup tutaj spodenki

Szykując się na plażę mężczyzna może wybrać parę opcji shortów. W sklepach jest bowiem szeroki wachlarz tego towaru. Można dobierać wśród niedługich, obcisłych spodenek kąpielowych, zazwyczaj uszytych z mocno elastycznego materiału, powszechnych bermudów, spodenek kąpielowych połączonych z majtkami, luźnych shortów do kolana.

Bermudy oraz luźne shorty zwisające do połowy nogikolana to także świetne rozwiązanie na przechadzkę z psem czy rodzeństwem do parku. Istotne jednak jest dobre ich dostosowanie do t-shirtu lub koszulki polo.

Do pubu, podczas poznawania kolejnego miasta, na imieninowym grillu u brata sprawdzą się, połączone z pstrokatą koszulą i męskim żakietem, spodenki męskie jeansowe, lniane, bojówki lub niedługie chinosy. Istotny komunikat! Do shortów, nawet tych mocno ekskluzywnych facet nie powinien zakładać zwisu męskiego.

Fundamentalną rolę odgrywa także dopasowanie odpowiedniego obuwia. Do adidasów i krótkich spodenek, facet winien ubrać stopki. Gdy chce ubrać klapki, wówczas wszystkie skarpety muszą pozostać w szafie.
Spodenki męskie idealne na siłownię

Męskie szorty kupione na trening muszą być przede wszystkim komfortowe. Szwy nie powinny uciskać w czasie aranżowania wszelkiego modelu sportów. Szorty nie mogą także nazbyt przylegać, tak, by krew mogła bez kłopotów przepływać. Przeto mężczyzna musi zakupić sobie nieciasne szorty treningowe. Należy skupić uwagę także na gatunek dzianiny, która musi oddychać i nie rozniecać nadmiernej potliwości. Idealne będą zatem szorty dresowe czy też termoaktywne.
Na co kierować wzrok przymierzając męskie szorty?

Wnioskując, dobierając krótkie spodenki, konkretny pan powinien wziąć pod uwagę:

Wygląd jego nóg
Dobranie shortów do figury
Uroczystość, na którą się ubiera
Stan dzianiny
Fason

Parę podstawowych uwag na koniec

Faceci z nadmiernymi kilogramami winni dystansować się do szortów mających zapięcie pod brzuchem i mocno ciasnych. Niepotrzebnie bowiem uwypuklą nimi swoje wady. Bardzo chudym facetom poleca się dopasowywanie niedlugich chinosów jak również bojówek, ważne jednak, żeby posiadały załozone nogawki. Jeśli facet kupuje na zakup szortów z lnu, dobrze by było, aby zawierały one dodatek innej tkaniny, inaczej będa się mocno gniotły przy chodzeniu. Wówczas gdy kawaler zdecyduje się na pstrokate spodenki musi założyć do nich pastelową polo.